Obrazem: Sexy holky z Playboye a auta z dob našeho mládí

Autor: Anina Russová - 19. 1. 2016


Spojení hezkých holek a skvělých aut nemůže nikdy nikoho omrzet. Jen si vybavte skvělé video, v němž se slečinky proháněly na motorkách a v buginách nebo třeba dvě sexy holky v koženém prádle. Jedno mají tahle dvě videa společné – tím jsou právě ony sexy spoře oděné slečny. Neříkáme, že to není pěkné, obzvlášť pouštní video je vážně skvělé, ale není toho už moc? Nechtělo by to občas trochu ubrat a nechat pracovat fantazii?

Proto přiznáváme, že nás prostě hrozně baví staré fotky, na kterých se prezentují jak krásné slečny, tak hlavně skvělá auta. Všechny dámy se někdy objevily v časopisu Playboy, a i když mají dobové líčení, účesy a oblečení, nemůžeme se zbavit dojmu, že vypadají prostě skvěle. V prvé řadě mají fantastické postavy a v té druhé mají jiskru v očích. :)

No, a ta auta. Bílé Lamborghini Countach nebo růžové Porsche 911? Ani nevíme, které bychom brali dřív! Co vy? Máte favorita a oblíbenkyni?

A mimochodem, je to taková ukázka toho, jak bude „nový Playboy“, tedy jeho (nejen) americká verze vypadat. Poslední číslo, ve kterém je možné vidět nahé ženy, je totiž číslo Leden/únor 2016, které se na stánky amerických trafik dostalo v polovině prosince. V nových číslech už budou ženy a dívky oblečené. Českého časopisu Playboy se ale prý takové změny zatím netýkají a na spoře oděné až neoděné dívky se v českém vydání můžeme těšit i nadále.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru