spy-foto-volkswagen-golf-8

Automobilce Volkswagen se hned se dvěma modely podařilo nesmazatelně zapsat do automobilové historie. Tím prvním je jednoznačně ikonický Brouk a druhým model Golf. Ten už dostal svou osmou generaci.

Tu chtěl Volkswagen původně ukázat až příští týden, ve čtvrtek 24. října 2019 ve Wolfsburgu, ale jak už to tak občas bývá, nestane se tak. Na internetu se totiž objevily fotky zcela odmaskovaného auta, na nichž si můžeme detailně prohlédnout přední část, ale i celý interiér nového golfu.

Na těchto fotkách můžeme vidět, že z přední části se nic až tak zásadního neděje. Jiné budou světlomety, ale základní tvary nárazníku i masky chladiče zůstávají. To v interiéru je vidět výrazná změna. Zcela minimalizována jsou klasická mechanická tlačítka a palubní desce dominuje velký displej na jejím vrchu. Zcela přepracováno je také ovládání světlometů nalevo od volantu, ale i samotný volant. Očekáváme, že podobně to bude i u nové generace Škody Octavia, která bude představena jen o pár týdnů později, 11. listopadu v Praze.

Na trh bude nová, již osmá generace Volkswagenu Golf uvedena v prosinci letošního roku.

Priatelia, je mi česť vám trochu v predstihu predstaviť úplne novú generáciu svetového Bestselleru Golf… Golf VIII….

Zveřejnil(a) Som fanúšik Volkswagenov dne Pondělí 14. října 2019