2021-facelift-Dacia_Duster- (1)

Nová Dacia Duster už má český ceník. Je dražší než před faceliftem. Nabídne 4×4, benzinové i naftové motory, ale i LPG

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: Dacia - 30. 7. 2021


Modernizovaná Dacia Duster se ukázala před několika týdny a už jsme ji dokonce viděli naživo, ale dosud jsme neznali ceny, za které se bude prodávat. A to se teď také změnilo. České ceny už známe, jsou o pár tisícovek vyšší než u verze před modernizací, a změnila se i celková nabídka ceníku.

Dacia Duster je autem, které je v nabídce rumunské značky jedním z nejoblíbenějších. Aby také ne, když nabízí poměrně dobré jízdní vlastnosti, ale hlavně bohatou nabídku výbav, motorizací či příplatkový pohon všech kol.

To vše zůstává i po modernizaci, ačkoliv z nabídky vypadl slabší z naftových motorů Blue dCi 95. Silnější Blue dCi 115 zůstává a stále je možné jej kombinovat s pohonem předních nebo všech kol. Čtyřkolka bude na přání dostupná i k benzinovému motoru TCe 150, který ovšem přijde později (stejně jako TCe 130). V ceníku už jej ale najít lze. Příplatek za pohon všech kol je 45 tisíc korun.

Takto vypadá nová Dacia Duster naživo. Facelift přinese nový design i terénní výbavu

Nechybí samozřejmě ani verze na LPG, s níž má v posledních letech rumunská značka mezi zákazníky úspěch. I v modernizovaném Dusteru půjde o verzi TCe 100 LPG. Ta bude v nabídce výhradně s pohonem předních kol.

Nejlevnější verzi modernizovaného SUV Dacia Duster pořídíte od 284 900 Kč, což je o 5 tisíc korun více než před modernizací. Nejdražší verzí z nabídky je pak TCe 150, kterou bude možné pořídit buď s pohonem předních kol a automatickou převodovkou EDC za 513 900 Kč, nebo s manuální převodovkou a pohonem všech kol za 518 900 Kč.

Kompletní ceník je ke stažení zde.

cenik-Dacia_Duster-facelift-2021
Zdroj: Dacia
Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru