rychle-a-zbesile-9-oficialni-plakaty- (1)

Natáčení nového pokračování Rychle a zběsile zastaveno. Kvůli korona viru

Autor: Anina Russová - Zdroj: Twitter / TheFastSaga - Foto: Universal Studios - 13. 3. 2020


Když tento týden označila Světová zdravotnická organizace šíření koronaviru za pandemii, vlastně jsme si neuměli představit, co to má znamenat. Teď, když česká vláda prakticky zastavila dění v celé zemi, to už bohužel dobře víme. Dopady šíření této nemoci ale nejsou jen na životy nás, běžných smrtelníků. Nemoc zastavila i natáčení některých filmů a televizních show.

Před nedávnem jsme vás informovali o prozatímním zastavení natáčení The Grand Tour. Teď přidáme informaci, že se zastavuje i natáčení devátého pokračování filmové série Rychle a zběsile.

Premiéra filmu byla původně plánována na letošní květen, ale vzhledem k pandemii bylo dotáčení filmu zastaveno. V tuto chvíli produkce počítá s tím, že místo letošního května do kin pustí film až v dubnu příštího roku. A to navíc jen v Severní Americe, termíny pro jiné země zatím nejsou oficiálně potvrzeny.

Toyota Supra z prvního dílu Rychle a zběsile jde do aukce

Kromě Rychle a zběsile je také potvrzené, že byla zastavena distribuce nového filmu o Jamesi Bondovi. Důvod je totožný, tedy šíření korona viru. Původní premiéra filmu, na který se těší nejeden fanoušek hlavně značky Aston Martin, byla přesunuta z letošního jara na listopad.  

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru