Konec legrace. Korona virus zastavil i Clarksona, Hamonda a Maye

Autor: Anina Russová - Zdroj: Twitter - Foto: Amazon Prime - 9. 3. 2020


Někdo tomu říká čínská rýma, jiný to zase označuje za pořádný průšvih. Ať už je to jakkoli, stále se šířící korona virus má velké dopady nejen na cestovní kanceláře, ale také na to, co máme rádi my, tedy auta. Ať už fyzicky, kdy některé výrobní závody automobilek zpomalují výrobu nebo rovnou zavírají, nebo v přeneseném slova smyslu. Do té druhé varianty spadá také prozatímní konec natáčení The Grand Tour.

Co se show týče, blíží se doba, kdy se s ní budeme muset rozloučit definitivně, což ostatně před časem potvrdil sám James May. No, nedá se nic dělat, moderátoři nám stárnou a sil ubývá. V tuto chvíli to ale vypadá, že kromě věku slavné moderátorské trio zastaví, byť snad jen dočasně, probíhající epidemie viru.

Clarkson se totiž před pár dny na twitteru pochlubil s tím, že druhý speciál pořadu si budou moci předplatitelé užít už během několika málo dnů. Velmi rychle se na něj sesypaly otázky, kdy budou další díly, do konce série chybí ještě další dva. Na to Clarkson odpověděl, že dokud nebude vyřízena „ta věc s tím virem“, žádné další natáčení nebude. Další otázky a více či méně hloupé vtipy na téma „Dojede Hammond dřív do cíle nebo chytí virus“ nechal Clarkson bez odpovědi, ale dost nepříjemně reagoval na otázku, jestli se svými kolegy vůbec ještě zbylé dva díly plánuje. Reakce „Dejte nám pokoj“ mluví za vše. I věční komedianti mají dotěrných fanoušků občas plné zuby…

The Grand Tour možná po třetí sérii skončí

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru