Na prodej je nejdražší dům v Americe i se skvělou sbírkou aut a helikoptérou – video

Autor: Anina Russová -   21. 1. 2017


Jestli máte na kontě přebytečných 250 milionů dolarů, tedy v přepočtu 6,3 miliardy korun, máme pro vás neodolatelnou nabídku!

V los angeleském Beverly Hills je na adrese 924 Bel Air Road na prodej prý nejdražší amerikcý dům. Je postaven na míru jeho aktuálního majitele.

Obytná plocha je 3 530 metrů čtverečních, na kterých najdete 12 ložnic, 21 koupelen, tři kuchyně, pět barů, wellness a posilovnu. Navíc je tu umístěna největší televize, která kdy byla v Americe instalována do domácnosti. Má totiž bezmála 10 metrů na úhlopříčku. K tomu všemu patří dále heliport, golfové hřiště, bowlingová dráha a mnoho a mnoho dalšího. Nejsme tu ale jen kvůli nemovitosti.

Majitel domu, obchodník jménem Bruce Makowsky, ho totiž stavěl jak pro potěchu svou, tak také pro svá auta. Ta mají nejen vyhřívanou luxusní garáž, ale pár jich má místo přímo v interiéru domu, kam skvěle zapadají. V jeho sbírce, která je součástí této prodejní nabídky, nechybí Bugatti Veyron, Lamborghini Gallardo, Spyker C8, Shelby Cobra, Rolls-Royce Dawn, Ariel Atom nebo Pagani Huayra. Opravdovou perlou je ale Mercedes-Benz 540 K Special Roadster z roku 1936, který sám vyjde asi na 15 milionů dolarů.

Všechna auta jsou ve skvělém stavu s pár najetými mílemi na tachometrech. Pokud by vám i tohle bylo málo, pak byste měli vědět, že Bruce k domu nechá i svůj vrtulník. :) Tak co, jdete do toho?

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *