Na Nürburgringu jezdí maskované BMW M4 s výrazným „kachním ocasem“

Autor: Pavel Srp - Zdroj: Motor1.com - Foto: Ondřej Lilling - 19. 1. 2022


Letos to bude pro BMW M jubilejní rok, oslaví své 50leté výročí. V rámci toho chystá několik zajímavých novinek. Přijdou nové modely, ale i speciální edice těch současných. Novinkami bude kombík BMW M3 Touring nebo zcela nové BMW XM, ale německý výrobce testuje i další zajímavá eMka.

Těsně před koncem loňského roku jsme vám ukazovali maskované BMW M8 na Nürburgringu a dnes tu máme maskované ostřejší BMW M4 Coupé, které se také prohání po okruhu Nürburgring.

https://www.facebook.com/motor1com/posts/10162786685485898

Velkou fotogalerii přinesl magazín Motor1.com a je na nich vidět auto se zamaskovanou přední i zadní částí. Přes maskování si můžeme všimnout trochu odlišných nárazníků, prahů, ale i tzv. kachního ocasu na víku zavazadelníku. Pod černými koly prosvítají velké brzdové kotouče se žlutými třmeny, které u BMW obvykle značí karbon-keramické brzdy.

Přečtěte si také:  BMW Group chce prodávat auto přímo zákazníkům. Své prodejce prý přesto nevynechá

Žádné detailní informace o technice, ale ani o tom, co by to mohlo být za model, BMW zatím nikde nezveřejnilo. V tiskové zprávě před nedávnem jen potvrdilo, že v roce 2022 přijde „exkluzivní speciální edice vycházející z nového BMW M4 Coupé“.

Štítky: , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek