BMW_M3_Touring-teaser
Foto: BMW

Už letos bude představeno zcela nové kombi BMW M3 Touring. Auto, na které spousta fanoušku netrpělivě čeká, se stane realitou. Praktický a rychlý kombík, s nímž se řidič může neskutečně zabavit, ale zároveň odveze celou rodinu na chalupu.

BMW nás na auto už několikrát lákalo, ale zatím jej v celé kráse neukázalo. A nejinak je tomu i tentokrát. Ve videu ho sice uvidíme zvenku a pěkně ze všech úhlů, ale stále zamaskované fólií.

Přečtěte si také:  Kamioňák u Jindřichova Hradce úmyslně boural do osobního auta. Měl ho dokonce ve smyku tlačit před sebou

BMW M3 Touring se ukáže v horách, kde nejprve čeká na vrtulník, aby pak vyrazilo vpřed. Jeho řidič s ním jezdí driftem za navigování z vrtulníku, aby na sněhu namaloval nový rok 2022. Vše nejlepší do nového od BMW, ale i od nás! 🙂

O pohon nejrychlejšího kombíku v nabídce mnichovského výrobce se má podle zatím dostupných informací starat stejná pohonná jednotka jako v případě BMW M3 Competition a M4 Competition. Pod kapotou tak bude třílitrový, dvěma turbodmychadly přeplňovaný řadový šestiválec s výkonem 375 kW/510 koní a s točivým momentem 600 Nm.

Přečtěte si také:  Hankook slaví své 80leté výročí driftem. Vzal si na to Mercedes-AMG GT S

Pohon bude přes osmistupňovou automatickou převodovkou přenášen na všechna čtyři kola s možností odpojení přední nápravy, kdy se pak z auta stane čistá zadokolka. Jde o systém M xDrive, který poprvé přišel se současnou generací BMW M5.

Přidat komentář