Auta nelétají, to je prost fakt, se kterým se ještě po nějakou dobu musíme smířit. Tedy, až na nový Defender… Ovšem čas od času se najde někdo, kdo vyzkouší, jestli to ještě stále platí. S velmi tvrdým dopadem následně zjistí, že opravdu platí. O to tvrdším, že většinou to zkouší ti, kteří mají několik promile v těle. Jako v případě, který se před pár dny stal v Polsku.

Informovala o něm jak tamní policie, tak televize Telewizja Aleksandrów Łódzki, která přidala další informace. Ty potvrzuje také video z nehody. Na záběrech se chvíli nic neděje, ale zanedlouho je vidět, jak se ke kruhovému objezdu řítí vysokou rychlostí Suzuki Swift. Při jeho sledování pořád čekáte, kdy řidič začne brzdit, ale to se nestane. Místo toho ve vysoké rychlostí najede na střed kruhovému objezdu, přičemž ho zídka objezdu vymrští do vzduchu a jeho Suzuki opravdu kousek popoletí. Jenomže dopad není vůbec hladkým přistáním, ba právě naopak, a řidič si z toho odnese několik zranění.

Niebezpieczny wypadek

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w niedzielę po godz. 18:00 w miejscowości Rąbień. 41-letni kierujący wjechał na nasyp ronda i wzbił się autem "lądując" na terenie posesji, gdzie uderzył w zabudowania przykościelne. – Zakleszczonego z pojazdu pomogli wyciągnąć strażacy. Został przetransportowany do szpitala. Od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu – informuje Policja Województwa Łódzkiego.- Samochód osobowy marki Suzuki Swift na rondzie wyleciał w powietrze, ściął sosnę, przeleciał nad pomnikiem Papieża i zatrzymał się na budynku gospodarczym należącym do Parafii Zwiastowania Pańskiego w Rąbieniu. Przytomnego kierowcę trzeba było wycinać z samochodu – informuje Ochotnicza Straż Pożarna Rąbień.Bądźcie ostrożni! #TVA #Wypadek

Zveřejnil(a) Telewizja Aleksandrów Łódzki dne Neděle 12. dubna 2020

Samotný dopad už na záběrech není vidět, ale polská policie, která celou věc vyšetřovala, ukázala fotku toho, co z auta zbylo. Moc toho opravdu není, a to co by ještě Swift připomínalo, dodělali hasiči, když dostávali řidiče z auta. Ti jako první naznačili, že musel být úplně na mol, protože jak interiér auta, tak sám řidič byl prý hodně cítit alkoholem.

Přečtěte si také:  Alkohol i jízda na červenou: k hrubým přestupkům se přiznává každý pátý Čech

41letý muž byl transportován do nemocnice s vážnými zraněními, ale snad by časem měl být v pořádku. A to jen dokazuje, že ti, kteří jezdí opilí, mají často opravdu neuvěřitelné štěstí.

Prawie puste drogi nie zwalniają z odpowiedzialności i przestrzegania przepisów. #Policjanci wyjaśniają okoliczności…

Zveřejnil(a) Policja Województwa Łódzkiego dne Neděle 12. dubna 2020