Nový Defender umí létat. Jen to rozhodně nezkoušejte doma

Od Anina Russová | 19. 2. 2020 0

Už za pár týdnů vtrhne do kin zbrusu nové, už 25. pokračování legendárního příběhu o agentovi 007 s povolením zabíjet. James Bond se bude muset vrátit z důchodu a pochopit, že ještě ‚Není čas zemřít‘. Právě to je totiž podtitul nového dílu.

Už asi víte, že i film „No time to die“ bude kromě parádní akce napěchovaný spoustou zajímavých aut. Necháme tentokrát stranou všechny ty pro Jamese Bonda typické vozy Aston Martin, nás tentokrát zaujala hlavně přítomnost zbrusu nového Land Roveru Defender. A protože je „defík“ terénní ikonou, rozhodně nemůžeme čekat, že by se snad ve filmu pořádně neumazal.

Vsadíme se, že se jich hned několik nedožije konce filmu, což ale neznamená, že by snad tento off-roadový specialista měl být špatný. To jen scénáristé mu jistě naloží tak, že budou popírat fyzikální zákony. Ovšem sama automobilka se rozhodla, že ukáže kvality nového Defendru v terénu právě ve stylu Jamese Bonda. A my rovnou přiznáváme, že podobného natáčení bychom se moc rádi zúčastnili! Důvod našeho nadšení pochopíte hned, jak si pustíte úvodní video. Tak nějak si prostě představujeme ideální off-roadové odpoledne.

LEGO představilo stavebnici Astonu Martin DB5 z bondovky Goldfinger. Je dokonale propracovaná

Několik Defenderů se představí až po blatníky v blátě, v terénu, který by byl složitý i při pěší túře, ale také ve vzduchu. Sice jsme několikrát říkali, že auta nelétají, nedávno se o tom přesvědčila jistá opilá řidička, ale Land Rover do vzduchu poslal hned tři. A vypadá to skvěle! Jen ten dopad byl hodně tvrdý, stejně jako ten, kterým Land Rover video ukazuje. Jak vidno, Defender ve své ikoničnosti pokračuje i v nové generaci.