Porsche Fans Family Day 2023 | Bratislava

Na Bratislavském hradě se včera sešla Porsche. Konal se tu Porsche Fans Family Day 2023 [fotogalerie]

Autor: Pavel Srp - Foto: Pavel Srp - 17. 9. 2023


Pokud jste se včera přes den pohybovali po Bratislavě, možná jste zaznamenali zvýšený pohyb vozidel Porsche. Mělo to jednoduchý důvod, protože na Bratislavském hradě se konal jejich sraz. Porsche Fans Family Day 2023 přilákal desítky aut od nejstarších až po ty nejnovější. Byli jsme se tam také podívat, takže se na auta můžete podívat v galerii.

Jen sportovní modely a traktory

Porsche už takřka dvě desítky let nenabízí pouze sportovní modely, ale přidala i SUV a velké limuzíny. Tyhle modely (Cayenne, Macan, Panamera a Taycan) ale pořadatel, kterým je slovenský klub Porsche fans Slovakia, na tomto sraze přivítat nechtěl. Chtěl pouze sportovní dvoudveřové modely, ale výjimku dostali majitelé traktorů Porsche.

Nakonec je to pochopitelné, vždyť i tak byly prostory kolem Bratislavského hradu naplněny poršáky k prasknutí. A rozhodně bylo nač se dívat.

Auta byla řazena tématicky podle modelů, takže bylo možné prohlížet zvlášť. Vlastní parkovací místa měly modely Boxster a Cayman, zvlášť stály devět set jedenáctky (které byla řazeny podle generací) a nakonec i modely transaxle (944, 928, 968).

Porsche Fans Family Day 2023 | Bratislava

Nejvíc bylo samozřejmě Porsche 911, přičemž jsme mohli sledovat průřez generacemi od úplného začátku až po úplný konec, protože tu bylo i několik nejnovějších Porsche 911 GT3 RS, ale i Porsche 911 Dakar z limitované edice 2500 kusů.

Přesto se tu některé („nesportovní“) modely také ukázaly, přivezlo je Porsche, ale i někteří partneři akce. Lidé se tak přímo vedle klasických modelů mohli podívat na nejnovější Cayenne či Taycan a další.

A pokud vás zajímá kompletní fotogalerie fotek, najdete ji na další stránce.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru