lamborghini_urus-mansory-tuning- (6)

Pár posledních úprav, které představil německý tuner Mansory, byly netradičně decentní. Teď je ale ten správný Mansory zpět a svoji extravaganci ukazuje na Lamborghini Urus, které má výrazný bodykit a fialový interiér.

Není to poprvé, kdy Mansory ukazuje upravený Urus, ale tento má hodně působivý interiér. Tuner ho totiž přepracoval, přidal víc karbonu a očalounil do fialové barvy. Tu najdeme úplně všude – na dveřích, sedadlech, volantu, ale i na koberečcích. A tušíme, že to rozdělí lidi do dvou skupin – jedni ho budou milovat, druzí nenávidět.

Přečtěte si také:  Gemballa představil extrémně drahou úpravu Porsche 911. Určena je hlavně do terénu

Poměrně divoký je tento Urus i zvenku. Základem je bílý lak, který doplňují třpytky a díly z karbonu. Jde o kompletní bodykit Mansory Venatus. Přepracované jsou oba nárazníky, blatníky, prahy a spousta dalších drobností. Na brzdiče, blatníky, ale i na vnější zpětná zrcátka přidal úpravce své logo.

Mansory upravil i motor. Sériový výkon by byl pro upravený Urus příliš obyčejný, takže ho zvedl na 625 kW/850 koní a rovných 1000 Nm. Samozřejmostí je pohon všech kol a automatická převodovka, takže s přenosem výkonu na silnici zase tak velký problém nebude.

Přidat komentář