Mansory-Venatus-Lamborghini-Urus- (3)

Mansory Venatus: když je pro vás Lamborghini Urus příliš obyčejné…

Autor: Pavel Srp - 12. 6. 2019


Máte rádi pozornost okolí? Jste opravdu extrovertní osobností? Pak asi ani vaše auto nemůže být obyčejné. Přesně pro vás by tedy mohlo být řešením to, jak k autům přistupuje společnost Mansory. Ti před nedávnem představili upravené Lamborghini Urus.

Už obyčejné Lamborghini Urus na silnici způsobí rozruch kdykoliv a kdekoliv se objeví, ale bylo by faux pas, kdyby se na silnici potkala dvě auta! A dvě sériová auta se potkat mohou, zase tak exkluzivní tohle auto není, protože pokud na něj máte peníze, můžete si ho jít koupit. Mansory Venatus si ale s jiným Urusem nespletete.

Tento extravagantní tuner první verzi úpravy představil už v březnu na autosalonu v Ženevě. Základem úpravy je jako vždy hlavně karbon, který nahradil spoustu původních dílů karoserie. Jde například o části předního i zadního nárazníku, blatníky, prahy, ale také přítlačné křídlo. Karbonových dílů je tu ale ještě mnohem více.Do podběhů pak putovala velká, 24″ kovaná kola vyvedená v černém laku.

Karbonové doplňky mohou být i v interiéru. V tom má showcar ze Ženevy černé čalounění v kombinaci kůže a Alcantary s kontrastním oranžovým prošíváním.

Motor je bez úpravy, dostal jen výraznou trojitou koncovku výfuku s novým výfukovým potrubím, díky němuž se dvěma turbodmychadly přeplňovanému čtyřlitrovému vidlicovému osmiválci mnohem lépe dýchá. Výkon však zůstal na hodnotě 478 kW/650 koní a točivý moment je 850 Nm.

I světovoznámý youtube Shmee150 si auto prohlédl. Natočil však vlog o jiném kusu, který dostal bílou karoserii.

.

 

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru