U Mansory byli vždy lehce extrémní. Velké nárazníky, zbytečně extravagantní kola a často až nevkusné interiéry. Tyto úpravy prostě nejsou pro každého. My asi cílovka nebudeme, protože to, co provedli s Bentley Bentayga, se nám fakt nelíbí. A přitom teaser vypadal docela zajímavě…

Celkem vydařené tvary sériové Bentaygy se rozhodli okořenit novou maskou, nárazníky, blatníky i prahy. K tomu všemu přidali LEDkové osvětlení a spoiler na víko zavazadelníku. Exteriérový paket doplňují 22″ kola, která mohou být na přání zákazníka doplněna o různé ornamenty.

Zákazníci mohou objednávat také nové mapy řídící jednotky, které jsou schopny vyšroubovat výkon až na 701 koní a točivý moment na 1050 Nm. Mansory tvrdí, že po jejich zásahu do techniky je Bentayga nejen rychlejší, ale také obratnější. No, hádat se s nimi nebudeme.

Ani uvnitř nezůstal kámen na kameni. Zákazníci zde najdou nový volant, sadu pedálů, na zakázku šité koberce a i tady mnoho dalších nových ozdob a ornamentů.

Mansory je prostě své a někteří zákazníci na to slyší. My ale asi ne. Co vy? Líbí se vám jejich úpravy? Mimochodem, auto se poprvé představí na letošním veletrhu SEMA SHOW v americkém Las Vegas.