1016-Industries-Lamborgnini-Urus-S-predek

Lamborghini Urus S dostalo bodykit, který jej rozšiřuje o 12 cm

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: 1016 Industries - 21. 11. 2022


Americký úpravce 1016 Industries představuje upravený bodykit pro Lamborghini Urus. Bodykit, který dostal název Vision 2.0, přidává několik centimetrů na šířku a taky spoustu karbonu.

Lamborghini Urus vypadá ostře už z výroby, ale proč to ještě trochu nevylepšit, řekli si Američané. Přední část tak dostala nový karbonový spojler pod nárazník a novou karbonovou kapotu. Ta je z velké části lakovaná do barvy auta, ale některé karbonové části jsou zalakované pouze bezbarvým lakem. Na boky přibyly nástavce blatníků, které auto o 12 cm rozšiřují. Vzadu si pak můžeme všimnout většího křídla nad oknem a výraznějšího difuzoru. 

Přečtěte si také:  První upoutávka na film zachycující začátky značky Lamborghini naznačuje, že milovníci klasických aut si přijdou na své

Sériová nezůstala ani kola, protože ta by v rozšířených blatnících vypadala opravdu směšně. 1016 Industries nabízí disky s průměrem 23 nebo dokonce 24 palců, v obou případech s náležitou šířkou.

1016-Industries-Lamborgnini-Urus-S-zadek

Motor ani zbytek techniky tuner neupravoval. Upravené auto vychází z modelu Lamborghini Urus S a pod kapotou je tedy stále sériový motor V8 s objemem 4.0 litru, který je přeplňovaný dvěma turbodmychadly. Na všechna čtyři kola posílá 490 kW/666 koní a točivý moment 850 Nm. Zrychlení z 0 na 100 km/h je otázkou 3,5 sekundy a na dvoustovce je sériové auto za 12,5 sekundy. Maximální rychlost byla omezena na 305 km/h.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek