Příběh, který vám budeme vyprávět, se podle nás rovná děsivé noční může každého motoristy. Představte si, že odvezete své auto do servisu, aby vám ho opravili. A když vám ho potom vrátí s tím, že je v pořádku, za pár kilometrů to skončí velkým požárem.

Přesně to se stalo 22letému majiteli Lamborghini Gallardo jménem Lak Sira, kterému auto shořelo na britské dálnici M6. Co si budeme povídat, supersporty prostě občas shoří, ale v tomto případě se to opravdu stát nemělo. Už jen proto, že toto konkrétní Lamborghini bylo dva měsíce v servisu, kde prošlo velkým servisem a opravou všeho, co bylo potřeba, přičemž za to Lak Sira zaplatil 10 489 liber, tedy asi 312 tisíc korun.

A nemyslete si, že bylo auto v nějakém pochybném servisu u kamaráda. Na starosti ho měl autorizovaný servis a dealerství značky Lamborghini v Birminghamu. I proto se Lak rozhodl se s firmou soudit, což se upřímně nedivíme.

Vše prý začalo během jízdy, kdy jak řidič, tak jeho spolujezdkyně měli pocit, že v autě cítí benzin. Zkusili prý otevřít okna, ale moc to nepomohlo. Výpary byly cítit čím dál tím víc. O pár chvil později zastavili, ale jakmile vystoupili z auta, ocitlo se v plamenech. A to vše jen asi čtyři hodiny poté, co si auto vyzvedli v servisu.

Hasiči sice na místo přijeli rychle a požár uhasili, ale auto je totálně zničeno. Velká škoda, kterou bude nejspíš muset nahradit servis. Ale tušíme, že tohle skončí u soudu a nejspíš se to chvilku potáhne.