Nová generace hatchbacku Huyndai i20 již byla představena. Výstavní premiéra se sice měla odehrát v těchto dnech na ženevském autosalonu, ale ten byl zrušen. Fotky už jsme ale viděli. Korejská značka teď do světa vypustila další video, v němž nás na novou i20 láká. A na jeho konci má pro nás překvapení: „Pokračování příště,“ tvrdí…

V první části videa nám Hyundai ukazuje hru světla a stínů na běžném modelu i20, ale na konci videa se z profilu ukáže auto, které má větší kola, větší střešní spojler, ale také červené linky na prahu. To by mohlo odpovídat modelu N, protože větší i30 N má velmi podobné prvky. Anebo je to jen sportovnější verze N line?

hyundai-i20-n-teaser-video

Hyundai i20 N už před pár měsíci najíždělo testovací kilometry i po Nürburgringu, u něhož má automobilka své testovací centrum. Ale auto vypadalo jako docela běžný předfaceliftový hatchback i20. Mělo jen větší kola a o hodně větší brzdy.

Hyundai oficiálně nic nepotvrdil, zatím ani fakt, že by i20 N měla vzniknout. Spekulace však mluví o tom, že je to jasná věc. Pod kapotou by mohl být benzinový motor s výkonem kolem 200 – 250 koní.

Hyundai i20 N už najíždí kilometry po Nürburgringu