Stejně jako se na velké autosalony připravují automobilky, tedy alespoň některé, chystají to nejlepší ze svých garáží i profesionální úpravci. Mezi takové patří i ABT Sportstline, který na jaře do Ženevy poveze malé peklo na kolech.

Tím bude upravená Audi RS 4 Avant. Toto kombi ovšem prošlo velkou úpravou. Tou asi nejvýraznější změnou je opravdu velká spousta karbonu, která se objevuje jak v exteriéru, tak i v interiéru. Zadní část dostala nový karbonový difuzor, přepracovaný je i s mnoha karbonovými díly přední nárazník a z tohoto lehkého materiálu jsou i kryty vnějších zpětných zrcátek. Zmínit musíme i zbrusu nová 20palcová kola, která podlě nás autu opravdu hodně sluší.

ABT stvořil monstrum v rodinném kabátě. Jmenuje se RS6+ Nogaro Edition

 A v interiéru? Tomu vévodí fantastická přední sedadla. Ta jsou částečně čalouněna kůží a částečně Alcantarou. Ovšem jejich zadní část zbytek je z karbonu. Nejen, že to jistě přineslo nějakou úsporu hmotnosti, ale hlavně to vypadá naprosto dokonale.

Kromě nových karbonových doplňků se ale tahle RS 4 dočkala i vyššího výkonu. A na výběr je ze dvou možností. ABT se totiž rozhodl nabízet úpravy jak s výkonem 503 koní, tak i s výkonem 523 koní. Záleží jen na tom, co si bude případný zákazník přát. K tomu přidali ještě zbrusu nový výfukový systém se čtveřicí koncovek, který bude mít fantastický zvukový projev.

Naživo ABT tuto Audi ukáže na autosalonu v Ženevě. Tady ale nebude tato červená, nýbrž jiná, v zeleném provedení Viper Green. Víme také, že úpravce upraví jen 50 kusů, takže by si případní zájemci měli pospíšit.