Jon Olsson si znovu pořídil Audi RS6. Znovu ji upravil a znovu mu ji okamžitě ukradli

Autor: Anina Russová - 27. 2. 2020


Tak tomu se říká velká smůla. Jona Olssona vám asi nikterak blíže představovat nemusíme. Tenhle špičkový lyžař a obchodník je velkým fandou vskutku extrémních aut. Tedy, extrémně upravených aut. Jedním z jeho prvních projektů byla extrémně upravená Audi RS 6 Avant. Jenomže dost neslavně skončila. Vyhlédli si ji zloději, kteří ji krom ukradení nakonec ještě zapálili. Nezbylo z ní tehdy vůbec nic.

Olsson ale RS 6 nikdy nepustil z hlavy a ačkoliv mu rukama prošla celá řada jiných, opravdu fantastických aut, věděl, že se k Audi ještě vrátí. Jen na to musel přijít ten správný čas. A ten nastal před několika měsíci, kdy si jednu další Audi RS 6 vyhlédl, pořídil a rovnou ji také nechal upravit. A samozřejmě také polepit přesně podle svého gusta. Jenomže se z ní opět neradoval moc dlouho.

Upravená Audi RS6 Jona Olssona byla po krádeži nalezena zcela shořelá

Jen před pár dny mu byla ve Švédsku nová RS6 znovu ukradena. Vyhlídla si ji čtveřice zlodějíčků, která podle všeho moc dobře věděla, co je to za auto i komu patří. Majitel si ale rychle všiml, že mu auto chybí a do práce proto povolal celý kordón policistů. Nakonec došlo i na policejní vrtulník, protože zloději s autem před policisty ujížděli. Auto nakonec odstavili a dali se na útěk po svých, to se jim ale stalo definitivně osudným. Policie je dopadla a teď čekají na soud v cele.

Jakkoliv pro nikoho není příjemné, že se mu v jeho autě proháněla banda zlodějů, vsadíme se, že tenhle příběh o ukradené RS 6 jednou Olsson použije při prodeji auta, aby za něj dostal vyšší cenu. Tak už to on dělá. Své plechové lásky dřív nebo později pošle do oběhu. Asi, aby ho nezačaly nudit.

https://www.instagram.com/p/B8_VBQpgsyB/?utm_source=ig_embed

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru