rolls-royce-wraith-jon-olsson-na-prodej

Koupíte si Rolls-Royce Wraith, který vlastnil Jon Olsson? Je na prodej

Autor: Pavel Srp - 20. 11. 2017


Známý lyžař Jon Olsson je člověk s velmi extravagantním stylem. Aplikuje ho na svá auta, která poměrně výrazným způsobem upravuje. Před několika dny představil svůj nejnovější počin, jenž musel uvolnit místo tomu předchozímu, kterým byl Rolls-Royce Wraith. A ten je nyní opět na prodej.

Novým autem tohoto lyžaře je Lord Hans. Neděste se, Jon dává přezdívky všem svým autům, pod tímto jménem se ukrývá Mercedes-Benz G 500 4×4², který je opět výrazně upravený. Teď se ale budeme věnovat jeho minulému autu, protože se objevilo na prodej. Od Jona ho již před časem koupil nizozemský dealer Auto Leitner, v jehož nabídce se nyní objevilo.

U auta je jen pár informací. Z inzerátu se dozvíme, že jde o model z roku 2015 s najetámi 13 tisíci kilometry. Auto – jak již bylo řečeno – není sériové, ale doznalo mnoha úprav. Kromě vzhledu, který je patrný z fotek, je to také úprava techniky – včetně motoru. Dvakrát přeplňovaný dvanáctiválec do V nyní disponuje 812 koňmi. Cena u inzerátu ale není, ta je na doptání.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru