Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co asi tak může neuvěřitelně bohatý a úspěšný lyžař dělat mimo sezónu, odpověď najdete u Jona Olssona. O tomhle chlapíkovi je slyšet, zejména díky jeho vášni pro rychlá a upravená auta, je slyšet poměrně často. Jon má vkus, štěstí na partu profesionálů kolem sebe a rychlou jízdu (nejen na lyžích) miluje víc než cokoliv jiného.

Jeho minulé projekty asi určitě znáte. Ono také přehlédnout skvělé Lamborghini nebo Rebellion je opravdu těžké. Ale v současnosti se Jon chlubí dokonale vyladěným projektem s názvem Audi RS6 DTM RR, se kterým se nejen chystá na letošní Gumball 3000, ale také se rozhodl se ve svém domovském Stockholmu přidat ke službě Uber. Pokud ji neznáte, pak jde ve zkratce o levnější variantu taxislužby, která se ale „běžným“ taxikářům nelíbí a vzhledem k jejich provázanosti s úřady, se tak služba Uber různě po světě zakazuje.

Každopádně ve Stockholmu je stále legální a všichni, kteří potřebují někam odvézt, si mohou díky Uberu zavolat klidně i Jona s jeho Audi RS6 DTM RR. Z bodu A do bodu B se tak dotyční dostanou asi nejrychleji, jak je to jen možné. Vždyť tenhle brutální nesmysl pohání takřka 900 koní!