Jak dopadne „souboj“ Hyundai Santa Fe a Hummeru H3? – video

Autor: Anina Russová -   24. 4. 2015


I když to v přiloženém videu možná vypadá na záběry z Ruska, tentokrát jsme na mapě o kousek vedle, konkrétně v hlavním městě Rumunska, v Bukurešti. I tam se ale dějí na první pohled naprosto neuvěřitelné dopravní nehody. Tentokrát na nedočkavost doplatil řidič místní známé bezpečnostní agentury BGS v Hummeru H3, kterého na bok otočil Hyundai Santa Fe.

Celé to vzniklo z běžné denní situace na všech silnicích světa. Když už se vytvoří kolona a vy v ní potřebujete přejete do jakéhokoliv pruhu, jediné, co vám zbývá, je vyhodit blinkr a čekat. U nás ještě také doufat, že se najde někdo, kdo vás pustí. Jak se ale můžeme právě v přiloženém videu přesvědčit, ani to vám nezaručí plynulé napojení do provozu. Protože stačí vteřinka nakombinovaná s nervy na pochodu a Hummer je na boku.

Jak je vidět na videu, ve chvíli, kdy Hyundai najíždělo před taxi se prostě Hummer rozhodl to celé objet a výsledkem je velký náraz, na kterém by se daly vyučovat fyzikální zákony v praxi.

Naštěstí se nikomu nic nestalo, a i když to v Hummmeru muselo být nepříjemné, i jeho posádka z auta vylezla bez vážnějších škrábanců.

Štítky: , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *