Hyundai i30 N Line & i30 Fastback N Line

Hyundai spouští nové akční nabídky na modely i30, i20, Kona a Santa Fe

Autor: Tisková zpráva - 4. 10. 2019


Červencovým vstupem do „Doby benefitové“ Hyundai výrazně změnil svou cenovou politiku a přidal řadu nadstandardních výhod zcela zdarma. Poslední čtvrtinu roku nyní zahajuje dalším cenovým zvýhodněním.

„Slogan ‚Kráčíme stále vpřed‘ nevnímáme pouze jako reklamní sdělení, je naším mottem a nyní jsme se rozhodli, že nabídku našich nejoblíbenějších modelů ještě zvýhodníme. Posílení nabídky se vztahuje jak na skladové vozy, tak i na vozy objednané do výroby. Zároveň zaručujeme, že ceny zůstanou do konce letošního roku stejné,“ uvádí Jana Sekeráková, marketingová ředitelka Hyundai Motor Czech.

Hyundai i30 hatchback je nově možné pořídit v cenově dostupné verzi Start se stokoňovou jedna čtyřkou a 6st. převodovkou již za 299 990 Kč. Verze i30 kombi je pak za 319 990 Kč. Ve výbavě přitom nechybí např. klimatizace, rádio, tempomat ani kompletní sada moderních asistenčních systémů vč. varování před čelní srážkou a autonomního nouzového brzdění FCA, asistenta vedení v pruzích LKA, automatického přepínání dálkových světel HBA a další. Za 10 000 Kč je k dispozici rozšiřující balíček Plus zahrnující další užitečnou výbavu.

Také náročnější zájemci o i30 si přijdou na své. U bohatě vybavené i30 Style se součástí standardní výbavy staly vysokovýkonné Bi-LED přední světlomety, a to bez navýšení ceny. Až do 31. 12. 2019 bude v i30 hatchback, fastback i kombi ve výbavě Style integrovaná navigace k dispozici zcela zdarma.

Sportovní verze i30 N Line s designovým paketem v interiéru i exteriéru je nově dostupná i s karoserií typu hatchback.

Hyundai i20 ve výbavě Classic nyní nabízí zvýhodnění 50 000 Kč a s motorem 1,2i o výkonu 75 koní je dostupný již za 239 990 Kč. Stejná motorizace s velmi bohatou výbavou Smart nabízí ještě vyšší zvýhodnění (60 000 Kč) a vychází s 16“ koly z lehké slitiny, audiosystémem se 7“ dotykovým displejem a další zajímavou výbavou již na 279 990 Kč.

Výhodněji vychází také model Kona. Ceny nejoblíbenější výbavy Style jsou nižší o 10 000 Kč, rozšiřující paket Traveller obsahující 17“ kola z lehkých slitin nebo čalounění kůže/látka je díky zvýhodnění 50 % jen za 20 000 Kč. Paket Luxury pro výbavu Premium přinášející prvky jako head-up displej či vyhřívaná a ventilovaná přední sedadla, je dokonce za 40 000 Kč namísto běžných 90 000 Kč.

Výrazně posílena je i nabídka největšího SUV v nabídce Hyundai, modelu Santa Fe. Paket Success pro výbavu Style zahrnující např. Bi-LED světlomety, 18“ kola z lehkých slitin, hlídání mrtvého úhlu a další prvky v celkové hodnotě 55 000 Kč je dostupný zcela zdarma.

Kromě stávající pětileté záruky a asistenčních služeb na všechny osobní vozy zdarma Hyundai nabízí rovněž pojištění s mimořádně výhodnou sazbou. S novým vozem zákazník také dostane např. sadu zimních kol nebo tankovací kartu, která majitele opravňuje k získání slevy 0,40 – 0,70 Kč za každý natankovaný litr paliva bez omezení km.

Hyundai se díky příznivé cenové politice podařilo upevnit pozici druhého nejúspěšnějšího prodejce osobních automobilů. Hyundai na českém trhu prodal v září celkem 1 188 vozů a drží si tak více než 7,5% podíl na trhu, s meziročním měsíčním nárůstem 5,32 %.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru