Hvězda Playboye zahodila své Lamborghini do bazénu. Nepochopíte proč!

Autor: Anina Russová - 2. 8. 2019


Soraja Vucelic je v současné době přítelkyní blíže neurčeného ruského oligarchy, instagramovou hvězdou a příležitostnou modelkou. Před časem ale randila i s fotbalovou hvězdou Neymarem Jr. a hlavně fotila pro magazín Playboy. Ovšem, jakkoliv ji příroda nadělila pro některé zajímavý a výrazný design, v inteligenci se dvakrát nepředala…

V rámci své dovolené v Cannes ji totiž nenapadlo nic lepšího, než sednout za volant svého Lamborghini Huracán s 10centimetrovými podpatky. To není dobrý nápad v jakémkoliv autě, ale rozzuřenou V10 s takovým obutím krotit prostě nejde.

Soraja ani nejela nijak rychle, víceméně jen krokem, ale když s autem popojížděla kolem bazénu, noha ji sjela z brzdy a auto poskočilo rovnou do vody. Bohužel nevíme, proč s autem dojela až k bazénu, ale tipujeme to na nějaké focení pro sociální sítě.

Svět motorů udělal v roce 1974 netradiční test, skočil se škodovkou do bazénu

Auto bylo z vody sice vytaženo celkem rychle, ale i tak je jasné, že bude potřebovat velký zásah mechaniků. Voda si elektronikou vůbec nerozumí, a dobře neudělá ani interiéru.

Zvláštní je pak reakce mladé krásky, která si vlastně z celé té události dělá legraci. No, vzhledem k tomu, že auto asi neplatila, není se bohužel asi čemu divit.

https://www.instagram.com/p/B0USURZCBkP/

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru