Francouzský Uber má skvostný dárek ke Dni Otců – video

Autor: Anina Russová -   21. 6. 2015


Třetí červnová, tedy zítřejší neděle již tradičně patří všem tatínkům, otcům a tátům. Den Otců sice není ještě tak moc známý jako Den Matek, ale zato se dá slavit o něco zajímavěji… Asi nejstylovější dárek si pro všechny tatínky připravila francouzská pobočka Uberu. Konkrétně v Lyonu povolala do služby opravdu neskutečnou plejádu klasických vozů. No, jen si vychutnejte seznam: Triumph Spitfire MK3 z roku 1967, Ford Mustang Fastback z roku 1966, DMC DeLorean z roku 1981, Volkswagen Beetle z roku 1971 a z roku 1970.

Je z čeho vybírat, ale Uber šel trochu dál. Když ve Stockholmu vypustil do ulic v rámci reklamní kampaně upravené Audi RS6 Jona Olssona, bylo to skvělé, ale zákazníci stále byli jen v pozici pasažérů. Pokud si nějaký tatínek v neděli sjedná jízdu od Uberu, přijede pro něj některý z výše jmenovaných vozů, který ho dopraví na místo určení, zdarma, a navíc dotyčný bude moci řídit. Jízda by však neměla přesáhnout 30 minut, což vzhledem k lehkému vypěstování závislosti na takových autech může být problém. :)

Celou nedělní akci propaguje hezké video, kde si hlavní roli zahrálo úžasné Porsche 911, které bohužel v seznamu nabízených aut chybí. Každopádně jde ale o skvělou věc, která má podpořit úspěchy Uberu a udělat radost i těm, kteří si taková auta jen prohlížejí na výstavách nebo u počítače, ale svézt se s nimi normálně nemohou.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *