Nevím jak vy, ale já požár auta vnímám jako jednu ze svých nočních můr. Ten pocit bezmoci při sledování toho, jak vám hoří auto, musí být opravdu hrozný. A co teprve přijít k už shořelému vraku. To přesně zažil majitel MINI ve slovinské Lublani.

Vše můžeme zhlédnout ve videu, kde se ukáže, s jakou rychlostí se požár umí rozšířit. Celé video začíná ve chvíli, kdy autu už z motorového prostoru šlehají plameny. Pak se však dá auto samo do pohybu. A nutno říct, že dost odhodlaně! Vůbec netušíme, jak se to stalo. Předpokládáme, že původně bylo standardně zaparkováno a tedy i zabezpečeno proti samovolnému rozjetí. A přesto se rozjelo.

Známý YouTuber přišel o svou super výkonnou Audi. Shořela na prach

Pak přijde policejní komedie. Po pár minutách od začátku videa totiž na místo přijedou dva policisté. Nutno říct, že oheň už má v té chvíli pořádnou sílu. Jeden z policistů jde nejprve do kufru auta, kde chvíli hledá hasičák. Ten po nějaké době najde a nejspíš ho i chce použít. Jenomže několik dalších sekund v uctivé vzdálenosti od požáru přemýšlí, jak vlastně funguje a jak jej aktivovat. Auto už ale hoří opravdu hodně, takže to nakonec raději vzdá, hasičák nechá být. Jeho kolega přes vysílačku volá buď hasiče, nebo někoho, kdo ví, jak s hasičákem pracovat. Fakt je, že tak malý hasicí přístroj už by ale autu asi stejně nepomohl.