Dětská postel postavená ve stylu repliky Volkswagenu Bus – foto + video

Autor: Anina Russová - 11. 2. 2015


Tak to vypadá, že s otci, kteří své ratolesti vedou k zálibě v autech již od mala, se roztrhl pytel. Před nedávnem jsme vám jednoho takového supertátu ukazovali a teď tu máme dalšího. Ten nejen, že miluje staré Volkswageny, ale hlavně svou dceru, kterou by rád jednou v nějakém takovém klasickém vzduchem chlazeném Volkswagenu viděl. Jenomže s dětmi to není úplně jednoduché a zaujmout je stojí často dost námahy. Ta se ale může vyplatit, obzvlášť, když odvedete tak dobrou práci, jakou odvedl další z takových tátů. Můžete si prohlédnout na fotkách a videích níže.

Zadání bylo jednoduché: postavit stylovou postel, která by se podobala autu. Volba původně padla na Volkswagen Beetle, protože dílů na něj je všude dostatek, navíc za pár drobných. Když ale dotyčný, který má tuhle úžasnou postel na svěfomí, procházel bazary, zjistil, že stejně jako na brouky, je vcelku dost dílů i na klasické Volkswageny Bus. Rozhodl se tedy koupit v bazaru starou palandu a projekt mohl začít.

Na jeho výsledek, tedy repliku Volkswagenu Bus, ve kterém se dá spát, ale i bavit se, se můžete podívat níže. Je to zatraceně dobře odvedená práce a už teď je jasné, že mladá dáma, pro níž to s láskou vyráběl, bude jednou auta opravdu zbožňovat.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek