Jak byste se zachovali, kdybyste se nevešli do výjezdu z garáží a odřeli si auto? Vystoupili a v panice proklínali svou nešikovnost a nepozornost? Obdobnou reakci by měl asi každý, kdo má všech pět pohromadě a k autu má alespoň nějaký vztah. Jenomže mezi námi žijí tací, kteří by možná za volant neměli sedat. Vlastně nás fascinuje, že vůbec kdy dostali řidičák.

Jednoho takového „řidiče“, respektive jeho naprosto nepochopitelné chování, můžete zhlédnout v přiloženém videu. Zachytila jej kamera, když vyjížděl z podzemních garáží kdesi v Německu.

Nejprve to vypadalo normálně, do úzkého výjezdu se trefil celkem bez problému, pak ale nastalo peklo. Řidič nechal stočený volant moc dlouho, takže se předním blatníkem upřel o zeď. Protože ale nejel úplně pomalu, tento první náraz jej odhodil na druhou stranu, kde autem trefil sloupek, pak znovu zeď a nakonec se v tom úzkém výjezdu málem převrátil.

To už chce pořádnou dávku blbosti… Motorkář vybrzdil řidiče auta na dálnici

A pak přišla ta velmi zvláštní reakce řidiče. Zatímco někteří by možná zůstali sedět v šoku v autě, jiní by šli obhlížet škody, řidič Volkswagenu Passat prostě zařadil zpátečku a vycouval z místa, kde zničil vybavení garáží i auto. U toho zkázu dokonal, ani to couvání mu moc nešlo. A pak prostě odjel, jako kdyby se nic nestalo.

Až příště budete vyrážet na silnice, pamatujte, že i tací „řidiči“ jsou mezi námi…