vybrzdeni-auta-motorkarem-v-polsku-video

To už chce pořádnou dávku blbosti… Motorkář vybrzdil řidiče auta na dálnici

Autor: Pavel Srp - Zdroj: piracidrogowi.pl - Foto: screenshot z videa/facebook - 9. 5. 2020


Vybržďování na silnicích není bohužel výjimkou a dělá to spousta řidičů. Těžko zjistit, co se jim při takové situaci děje v hlavě, ale nic rozumného to být nemůže. Nepochopitelné je to v autě, ale pokud to udělá motorkář, pak už nemám slov. A přesně takovou reakci si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

Videa, u kterých se divíme tomu, co jsou schopní někteří řidiči na silnicích udělat, pocházejí hlavně z Ruska, případně z post sovětských zemí, ale tohle video je z Polska. Natočeno bylo na rychlostní silnici S8 na výjezdu z Varšavy, která mezi městy Wroclav (Vratislav) a Katowice (Katovice).

Ve videu je vidět jedoucí auto, které předjíždí jiné, pomaleji jedoucí auto a zezadu se k němu blíží motorkář. Na silnici je povoleno jet rychlostí maximálně 90 km/h, ale kolik jede auto, bohužel nevidíme. Přes rychlost z GPS, kterou kamera ukazuje, je popisek, že jde o přední nebo zadní kameru.

Podle výhledu z kamer to ale vypadá, že řidič auta motorkáři do cesty nevjel, předjížděl svižně a navíc po předjetí opět rychle přejel do pravého jízdního pruhu. Motorkář na něj i přesto ukazuje gesta a pak se rozhodne, že se mu pomstí. Nenapadlo ho ale asi nic lepšího, než auto prostě vybrzdit. Neskutečná hloupost, ale naštěstí to neskončilo nehodou.

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *