Bulharský úpravce se vyřádil na Porsche 911. Výsledek je minimálně diskutabilní

Autor: Anina Russová - 18. 1. 2020


Představovat vám bulharskou tuningovou společnost Vilner asi nikterak nemusíme, psali jsme o nich mockrát. Tentokrát tu ale od nich máme něco trochu jiného. Standardně se tahle parta specializuje především na interiéry aut, kterým dopřává opravdu parádní proměny. Ovšem v tomto případě se vrhli na celkovou úpravu aut, konkrétně Porsche 911, generace 996. A ačkoliv jsme většinou z jejich práce nadšení, tentokrát je tomu jinak.

Ne snad, že bychom byli úplně znechucení, jako v případě této úpravy, jen se nám práce Vilneru (hlavně exteriér) moc nelíbí. Ale tušíme, že vy to můžete mít jinak…

Vilner upravil Datsun 280Z. Zcela přepracován byl exteriér i interiér

Porsche dostalo od Bulharů nové světlomety, upravené nárazníky, nástavce prahů, nový zadní difuzor či koncovky výfuků. Ty mají oranžovou barvou ladit k dalším, taktéž oranžovým detailům. To vše zase k modré karoserii. No, výsledek posuďte sami.

Ve Vilner jsou ale specialisté na interiéry a tento prošel opravdu radikální úpravou. Prim uvnitř stylového kabrioletu hraje samozřejmě kůže. Je všude, úplně všude. Kabina auta je vlastně takové malé umělecké dílo. Kůží jsou čalouněna sedadla, sloupky, palubní deska či opěrky rukou. Když náhodou něco není potaženo kůží, je to obložené dřevem. Žádnou lacinou napodobeninou, ale opravdovým dřevem. Hlavní barvou je hnědá, ale doplněna je několika modrými detaily. Kdo by to byl řekl, že se modrá k hnědé tak hodí. :)

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru