Nehody se nevyhýbají ani sportovním autům: Rozpůlené Lamborghini a Porsche 911 RSR v kotrmelcích – video

Autor: Anina Russová - 24. 9. 2013


Nehody k automobilům bohužel patří, a to jak k těm obyčejným, tak i k těm rychlým nebo závodním. Jsou ale i videa, u kterých se mi prostě na chvilku zastaví srdce a jen s otevřenou pusou zírám. Dvě taková videa tady teď pro vás mám.

Na prvním z nich (respektive na třech) je zachycena nehoda závodního Porsche 911 RSR, která se odehrála během Hellendoorn Rally. Těžko říct, co se vlastně stalo. Na videu je vidět, jak vůz vyjede ve smyku ze zatáčky, řidič to srovná, ale pak se zablokovanými koly při brzdění narazí ve vysoké rychlsoti do betonových zátaras. Ty ho vystřelí do vzduchu, převrátí ho, přijde o kola a skončí na boku v potoce.

Mluví se o několika příčinách této nehody. Mohl to být zaseknutý plyn, zablokované brzdy a nebo třeba špatný rozpis kopilota. Výsledek je ovšem ten, že auto je na odpis. Naštěstí se nikomu nic nestalo a vůz – tedy to co z něj zbylo, nakonec vytáhli z potoka.

I druhé video se týká rychlého auta, i když už ne závodního. Je až neskutečné, jak může mít někdo tolik smůly a štěstí v jednom jediném okamžiku. Řidič Lamborghini Aventador na videu, se totiž nejspíš podruhé narodil. opravdu brutální nehoda se stala minulý víkend v Brooklynu v New Yorku.

[nggallery id=2533]

Nehoda se stala na jedné z klidnějších ulic. Po ulici jel tmavý sedan, který se hodně podobá Mazdě, a proti němu jelo právě bílé Lamborghini Aventador. Řidič sedanu se rozhodl odbočit doleva, ale moc dobře si to nespočítal a nedal přednost řidiči Lamborghini. Srážce se nedalo zabránit, ale to co následovalo po ní asi nikdo nečekal. Lamborghini se nárazem odmrštilo do stromu, který ho doslova přepůlil. Nějakým záhadným způsobem naštěstí nebyl nikdo vážně zraněn a řidič rozpůleného Lamborghini pak dokonce ze zbytku auta vystoupil a odešel po svých.

Podívejte se na fotografie toho, jak vypadá takové Lamborghini na dvě půlky a díky několika průmyslovým kamerám se můžete podívat i na záznam této příšerné nehody.

-AR-/-PS-

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru