auto-mania.cz v roce 2011 + PF 2012

Autor: Pavel Srp - 31. 12. 2011


Máme tu poslední den roku 2011 a poslední článek tohoto roku na auto-mania.cz. Je to pro nás takové malé bilancování toho, jak fungujeme za necelý první měsíc od spuštění. Přes počáteční problémový start se nám vše na druhý pokus snad již bez problémů povedlo a snažíme se pro vás přinášet zajímavé informace, které nenajdete nikde jinde, testy nových i ojetých aut a novinky z automobilového světa (které tedy i jinde najdete… :D )  a snad se nám to i daří.

Zatím jsme pro vás zveřejnili 180 článků (tento je 181.) o všem možném a tento počet bude neustále narůstat. Doufáme, že se vám to, „jak to děláme“ alespoň trochu líbí – DĚLÁME TO PRO VÁS! Prosíme vás tedy i o zpětnou vazbu na to, jak se vám naše články líbí či nelíbí, o čem byste si rádi přečetli nebo co vás zajímá…. Podělte se s námi buď na mailech (kontakty na redakci zde) nebo v komentářích pod každým článkem a nebo na našem facebooku, kde mimo jiné najdete i fotky a informace, které se „tady“ neobjeví a budete dopředu vědět například i o tom, jaké auto právě testujeme….

Zachovejte nám, prosím, přízeň i v roce 2012 a my slibujeme, že se pokusíme vás nezklamat a přinášet pro vás dál zajímavé články a informace!

 

Za celou redakci auto-mania.cz mi dovolte popřát vám vše nejlepší do nového roku 2012!

Pavel Srp
šefredaktor auto-mania.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru