Asi víte, že produkci Marvel Studios v posledních několika měsících doslova táhne poslední díl Avengers s názvem Endgame. O tomto filmu už jsme vám říkali a to ve spojitosti s Audi. Tehdy jsme trošku hořekovali nad tím, že ačkoliv ve filmu hrají elektromobily e-tron, v postprodukci jim byl dosazen zvuk nápadně připomínající osmiválcové benzinové motory.

Faleš Audi v posledních Avengers. Její elektromobil zní jako plnotučný osmiválec

Audi ale s podporováním těchto parádních filmů pokračuje i nadále a vypadá to, že se snad produkce pro další film poučila. Ukazuje to celkem vydařené video, které má nejen nalákat na nového Spidermana, ale také ukázat nové Audi e-tron GT. Ano, stejný model, jaký hrál v Avengers.

Ve přiloženém videu se ukáže nový Spiderman jako účastník školní soutěže v technických projektech. V Americe jsou velmi časté a děti se během nich předhánějí často v až neuvěřitelných výtvorech. Ačkoliv tam Peter Parker – tedy Spiderman – přinesl malý elektromotor, rychle mu došlo, že s ním opravdu nevyhraje. Nechal tam tedy svého dobrého kamaráda Neda Leedse a odskočil si pro supermoderní e-tron GT, který následně vydával za svůj projekt.

Jestli s ním vyhrál anebo ne prozrazovat nebudeme. Místo toho vám můžeme už teď říct, že v novém Spidermanovi kromě e-tronu GT uvidíte i Audi A7 Sportback, Q8 a SUV e-tron.

A mimochodem, víte, že se nový Spiderman natáčel i v Praze? 🙂 Níže na tento film najdete trailer, ale varujeme! Pokud jste ještě neviděli Avengers:Endgame, nedívejte se na něj. Je plný důležitých spoilerů.