audi q7 nehoda (1)

Audi Q7 se po nehodě rozpůlila na dvě části

Autor: Anina Russová - 21. 5. 2019


O různých nehodách vám čas od času říkáme, ale dlouho jsme neviděli takovou, abychom u fotografií z místa jen zůstali sedět s otevřenou pusou. Ne jen kvůli tomu, jak zdevastované auto je, ale také kvůli tomu, že řidič z trosek nejen sám vystoupil, ale navíc takřka nezraněn a dokonce zvládl utéct.

Protože se nehoda stala v Rusku (kde také jinde, že?), nejsou o jejích příčinách žádné detailnější podrobnosti. Vzhledem k tomu, že fotografie z nehody sdílela většina ruských médií, která byla stejně překvapena jako my, je jasné, že i na Rusko je tohle prostě příliš.

Děsivá nehoda! Audi R8 skončila po nárazu na dva kusy

Podle těch několika málo informací jel řidič Audi Q7 příliš rychle, přičemž nad autem ztratil kontrolu a naboural do lampy veřejného osvětlení. Protože lampu trefil přesně na prostředek auta, prakticky ho o ní rozpáral. Náraz byl tak silný, že z auta, respektive z jeho jedné poloviny, dokonce doslova vyrval sedadlo. Jako kdyby bylo z papíru. Je ale zajímavé, že náraz auto nejen rozpůlil, ale také vytrhl střechu z A sloupků. Na druhé polovině auta pak střecha zůstala pevně viset.

Jak už jsme řekli, řidič ze zbytků auta zvládl vystoupit a utéct zatím neznámo kam. Policisté si prý myslí, že byl buď silně opilý nebo pod vlivem návykových látek. Jak to tak vypadá, tak i v tomto případě platí, že tací mají největší štěstí. Faktem ale je, že ačkoliv se auto rozpůlilo, prakticky tím zachránilo řidiči život. Kdyby se jen namotalo kolem lampy, nejspíš by nepřežil.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru