audi_sport_quattro_s1-e2-vanocni_stromecek-girardo_and_co-video

A jak jste vánoce strávili vy? Také vám přivezlo stromeček legendární Audi Sport quattro S1

Od Pavel Srp | Zdroj: youtube.com - 25. 12. 2020 0

Vánoce jsou svátky klidu a míru, ale každý je trávíme po svém. Navíc máme své sny, které bychom často rádi změnili v realitu. Jsou ale mezi námi i tací, kterým se to povede, třeba jako mladíkovi z videa, který sní o Audi Sport quattro S1.

Přečtěte si také:  Audi zařazuje do nabídky Apple Music pro širokou škálu svých modelů

Audi Sport quattro S1 je legenda rallye skupiny B, kterou krotil i úžasný Walter Röhrl. Krátký rozvor, široký postoj, velké křídlo, ale hlavně pohon všech kol a charakterní, skvěle znějící a opravdu velmi výkonný pětiválec. To byl tehdy recept Audi Sportu na úspěch. Skupina B byla ale po sérii nehod a úmrtí nakonec zakázána, ale auta ze soutěží zůstala.

Třeba jako toto Audi Sport quattro S1 z roku 1985 z přiloženého videa. Jde o bývalý tovární závoďák z dílny Audi Sport, který je i dnes ve skvělé kondici, což dokazuje právě ve videu. Rychlé průjezdy, ale i jízda smykem jsou věci, které zdaleka nezapomnělo.

A navíc mu to s vánočním stromečkem na střeše tuze sluší, co říkáte?

Přečtěte si také:  Audi charging hub je speciální centrum, kde si můžete nabít auto a přitom pobýt v exkluzivní Audi Lounge

Mimochodem není to poprvé, kdy společnost Girardo & Co. vytvořila podobné video. Natáčí je totiž pravidelně a pokaždé na něj použije legendární závoďáky. Připomeňte si například to z roku 2017, v němž si hlavní roli zahrál Lancia 037 a Lancia Delta Integrale, nebo to z roku 2018, kde jezdí ex-tovární Subaru Impreza z roku 1997, za jejímž volantem sedával samotný Colin McRae.