Firmy, které mají co společného s automobily, si často připravují tématická přání k významným událostem, které se během roku konají. Nejčastější je to na vánoce. Takové přání si připravili i ve společnost Girardo & Co. a vzali si k tomu ex-tovární Subaru z roku 1997, se kterým jezdil samotný Colin McRae.

Zápletka? Jednoduchá. Prostě bylo potřeba sehnat vánoční stromek. Rychle. A co jiného k tomu použít, když je potřeba vyrazit do lesa, než Subaru? Navíc závodní, s nímž nejen Colin McRae dokázal, že je vážně rychlé. Bylo potřeba dojet do lesa a tam stromeček sehnat. Vtipné ale je, v jaké obuvi Max Girardo pro stromeček dojede. Ještě než do Subaru nasedne, připraví si gumáky. A pak to začne… Jízdu si umí užit!

Pohodlně se usaďte a užijte si to. Nám tam k dokonalosti chybí snad jen trochu více zvuku motoru tohoto legendárního „suba“!

Girardo & Co. Christmas Video 2018

IT'S THAT TIME OF YEAR AGAIN!After weeks and weeks of listening to your ideas and requests for another Christmas video, it was time for Max to grab his wellies, dig our superstar videographer out of hibernation and get filming!As we headed to our usual stables, we noticed something different, which gave us an idea… Watch, enjoy and let us know what you think!Merry Christmas and Happy New Year from the whole Girardo & Co. team!Max, Marcus, Cat, Davide & Peter

Zveřejnil(a) Girardo & Co dne Čtvrtek 20. prosince 2018