Pokud máte velkou rodinu a spoustu příbuzných, jistě to znáte také. K vánocům kupujete spoustu dárků, často ani nevíte, kam je všechny dáte, ale hlavně, jak je máte všechny odvézt. Takový problém řeší i Max z přiloženého videa, jenž je navíc poctou soutěžáckým legendám Henrimu Toivonenovi, Didieru Auriolovi a Michele Moutonové.

Max je sklerotik a stává se mu, že na vánoce a vánoční dárky pravidelně zapomíná. A stalo se mu to samozřejmě i letos. Ještě, že mu to Cat, půvabná blondýnka připomněla.

Je středa 20. prosince dopoledne, takže by v obchodních centrech ještě nemuselo být tolik lidí. Jsou snad ještě v práci. Je tedy potřeba pospíchat. Shodou okolností má před barákem auto, s nímž problém s rychlostí mít nebude. Rychle tedy vyběhne ven, sedne do svého závoďáku a vyrazí na cestu. Tu si navíc náležitě užívá. Aby také ne, když Max Girardo, jak se tenhle člověk jmenuje, řídí Lancii 037 a hraje soutěžáckou legendu jménem Henri Toivonen…

Nákupy se povedou, má spoustu dárků. Jenže přijde k autu a otevře… motor. Tak to nepůjde, tam se dárky nevejdou. Sahá po telefonu a volá posilu v podobě Marcuse Willise. Když vám prozradím, že to má být postava Didiera Auriola, musí vám být jasné, že ani ten nepřijede obyčejným autem. Na druhou stranu je to ale hatchback, takže by dárky odvézt mohl.

Jakmile Marcus položí telefon, neváhá a vyráží. Ani ten si cestu s touto rallyovou legendou neužívá o nic méně. Po příjezdu ale zjišťuje, že ani jemu se dárky do auta díky palivové nádrži “v kufru” nevejdou.

Naštěstí je na telefonu také právě Cat Bunch, která to celé způsobila. Ta pro jistotu na pomoc vezme praktické auto. Její postava vzdává hold závodnici Michele Mouton.

Mimochodem vzpomínáte si na loňské video, kde tahle Lancia 037 převážela vánoční stromeček?