Drzost některých puberťáků opravdu nemá žádné meze. 14letý mladík z Austrálie pořádně potrápil tamní policii i jednoho řidiče Lamborghini. Ten se dle vyjádření policie z města Perth bohužel objevil ve špatný čas na špatném místě a výsledkem je jeho nabouraný Urus a škoda v řádu desítek tisíc dolarů.

Vše se seběhlo jen před pár dny a kromě Urusu je nabourané ukradené Subaru Forester a navíc i policejní Toyota Hilux. Kromě toho má ale tento chlapec na svědomí také jedno vloupání a jedno napadení. Tamější policie po ukradeném Subaru pátrala několik hodin a když si ho všimla, jak parkuje i s řidičem uvnitř u chodníku, myslela si, že to bude snadné.

Lamborghini v písečných dunách! Pro Urus žádný problém

Jenže ve chvíli, kdy za sebou zloděj ve Foresteru spatřil policejní Hilux, rozhodl se, že ujede. Nejprve naboural policisty a po pár kilometrech právě i projíždějící Lamborghini Urus.

Ten naboural ve vysoké rychlosti do boku, takže Lamborghini má zničené dveře, vysklené okno, zničený blatník, sloupek a nejspíš i kolo a zavěšení. Samozřejmě vybouchly airbagy, takže zničený je i interiér. Odneslo to ale i Subaru. Z jeho přední části toho vlastně moc nezbylo, ale utržená jsou i zrcátka, jsou zničené blatníky a ohnuté dveře.

Mladého zlodějíčka a silničního piráta policie dopadla a v současné době sčítá veškeré škody, aby mu pak předložila účet. Dotyčný je ve vězení, ze kterého se asi nedostane. Byť je mladiství, souzen může být jako dospělý, což ho se vší pravděpodobností čeká.

Fremantle Detectives have charged a 14 year old boy with a number of offences after being arrested in Como last night,…

Zveřejnil(a) Western Australia Police Force dne Úterý 15. října 2019