„Tým Hyundai“: 5 světových fotbalistů v roli ambasadorů pro nadcházejí UEFA EURO 2012

Autor: Pavel Srp - 23. 3. 2012


Společnost Hyundai, která je top partnerem UEFA EURO 2012, dnes představila „Tým Hyundai“ – svůj nový projekt v rámci UEFA EURO 2012. Do týmu patří pět nejznámějších fotbalových hráčů Evropy patřících ke světové fotbalové špičce – Iker Casillas (Španělsko), Lukas Podolski (Německo), Giuseppe Rossi (Itálie), Karim Benzema (Francie) a Daniel Sturridge ( Anglie). Členové „Týmu Hyundai“ budou působit v rámci komunikačních aktivit značky Hyundai během největší fotbalové události letošního roku.

Allan Rushforth, senior viceprezident a výkonný ředitel společnosti Hyundai Motor Europe, poznamenává: „Pět členů „Týmu Hyundai“ bude na hřišti sice během nadcházejícího UEFA EURO 2012 soupeřit, spojuje je ale vášeň pro fotbal a kamarádství ze společného působení v „Týmu Hyundai“. Tento tým je symbolem vzrušení, dynamiky a vášně, jež fotbal vzbuzuje. Každý z členů „Týmu Hyundai“ dosáhl až na vrchol díky odhodlání a neustálému zlepšování se. A právě to odpovídá strategii Hyundai na evropském trhu s automobily.

120315_Hyundai Reveals Team Hyundai_2_From Left_Karim Benzema, Lukas Podolski, Iker Casillas, Giuseppe Rossi, and Daniel Sturridge_popisekV rámci představení tohoto týmu společnost Hyundai také zahájí novou charitativní akci. Jejím cílem je podpořit mladé lidi a pomoci jim realizovat své ambice – stát se nadějnými fotbalisty budoucnosti.

Fotbaloví fanoušci a příznivci značky Hyundai se mohou stát aktéry této akce, když se přihlásí na globální Facebook značky Hyundai: www.facebook.com / Hyundaiworldwide. Na této stránce mohou dát „like“ svému oblíbenému fotbalistovi z „Týmu Hyundai“ a za každý „like“ Hyundai daruje na účet této akce 1 euro. Hyundai by chtěl v rámci této akce darovat minimálně 250.000 eur.

Hyundai je partnerem UEFA už více než 12 let a jako top partner UEFA EURO 2012 poskytne flotilu více než 350 vozů různých modelů, které budou sloužit k přepravě týmů, VIP hostů a zaměstnanců UEFA.

[nggallery id=554]

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru