Jon Olsson je znám pro své odvážné automobilové kreace, ale úpravy u svého zatím posledního auta posouvá na zcela novou úroveň. Svůj Mercedes-Benz G 500 4×4² totiž přeměňuje na kabriolet!

O tom, že něco chystá, nás Jon Olsson spravil ve svém videu už v pátek, ale tehdy neprozradil mnoho informací. Však se podívejte sami.

Výsledek toho jsme ale mohli vidět ve videu, které zveřejnil na svém youtube kanále včera. Svému mercedesu se rozhodl uříznout střechu. Flexou! Ve videu nahoře tak můžeme vidět, jak z auta postupně mizí nejen střecha, ale také sloupky.

Ačkoliv byla jeho auta vždy vášně vzbuzujícími výtvory, tentokrát se zdá, že zašel opravdu daleko. Pod jeho videem jsou na youtube převážně negativní komentáře a já se přiznám, že se tomu vlastně ani nedivím. Ačkoliv jsem velmi zvědav, co z tohoto projektu nakonec vyleze, spíše se přikláním k myšlence, že jde o zbytečně zničené géčko

Co si o tom myslíte vy? Zvedáte pro Jona Olssona a jeho kabriolet Mercedes-Benz G 500 4x4² palec nahoru a nebo ho dáváte dolů?

Ukázat výsledky ankety.

Nahrávání ... Nahrávání ...