Závodní jezdec se ve vzduchu otočí o 360° a jede dál – video

Autor: Anina Russová - 14. 2. 2013


Říká se, že když spadnete dolů, je nejlepší se co nejrychleji zvednout a pokračovat dál. A tohle je přesně to, co udělal řidič závodního vozu na videu, které pro vás dnes máme.

Celé se to odehrálo na Motors Rally Fighter v Arizoně. Jsou to offroadové závody, které rozhodně nejsou pro žádné bábovky. Během rychlé jízdy po písku a přes hrboly otočil řidič svůj závodní vůz o 360 stupňů a dopadl lépe než řidič z videa, které jsme vám ukázali před pár dny. Jenomže v tomto případě to, co by většinu z nás nejspíš vyřadilo na pořádně dlouhou dobu (pokud by to rovnou neznamenalo konec závodu nebo rovnou závodní kariéry), tohoto závodníka ani nerozhodilo. :) Po dopadu totiž prostě a jednoduše v jízdě pokračoval dál. Jen si počkal, až se mu ulomí vytržená kapota a prostě jel. :)

Podle informací, které se objevily na YouTube, se nikomu nic nestalo a celý tým ve složení Buddy Crisp, Tony Rivera, Chris Parker a Riley Klingman skončil na čtvrtém místě ve své třídě a celkově na místě devatenáctém. Já to říkám pořád, hlavní je se toho nebát. :)

Takže se pořádně připoutejte a podívejte se na americké podání offroad rallye. :)

-AR-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru