Nurburgring umí potrápit i ty největší a nejlepší profesionály, kteří chodí po téhle planetě. Nám všem běžným smrtelníkům by se možná z podobné akce, kterou můžeme vidět v přiloženém videu, nejspíš zastavilo srdce a pravděpodobně bychom hromadně měnili spodní prádlo. Takhle jen zíráme s otevřenou pusou a litujeme toho, že jsme u takového manévru nemohli být přítomni osobně.

Během zívodů na okruhu se může stát cokoliv. Adrenalin, přemrštěné výkony i dokonale technicky vyladěná auta dělají s lidmi divy. A když se chce, tak jde prostě všechno. Svou dokonale klidnou mysl a profesionální přístup ukázal pilot závodního Porsche Cayman GT4. Nemá moc cenu chodit tady kolem horké kaše a popisovat něco, co se popsat nedá. To se musí buď zažít nebo jen tiše obdivovat.

Pilot tohohle auta byl totiž při jednom z průjezdů zatáčkou trošku rychlejší a vyjel z trati do kačírku. Zatímco většina lidí by se prostě autem v plné rychlosti opřela o svodidla, on neztratil nervy a auto vytáhl bokem z kačírku zpět na trať. Je sice pravda, že kolem jedoucí Aston Martin okamžitě využil situace a před Porsche se dostal, ale jen na chvilku. Tady je prostě vidět, kdo má nervy ze železa.