Zapomeňte na vůni nového auta. Lamborghini stvořilo domácí parfém vonící jako duch samotné automobilky

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Lamborghini - 29. 10. 2022


Řada lidí se domnívá, že jednou z nejlepších vůní je ta nového auta. Především, když má kožený interiér. Lamborghini ale přišlo s nápadem vyvinout vůni, která by definovala samotného ducha značky. A zřejmě se to i povedlo, protože nový domácí parfém je na trhu, není drahý, a už jen dle popisu se zdá, že by rozhodně mohl být zajímavý.

Už poněkolikáté se automobilka spojila s výrobcem domácích parfémů, svíček, ale i voňavé kosmetiky Culti Milano a společně představili domácí parfém. Jeho vůně má evokovat „nezaměnitelnou živost a elán Lamborghini“, k čemuž má dopomoci velmi specifická kombinace vůní. Ta kombinuje tóny grapefruitu a hořkého pomeranče v kombinaci s bergamotem a vousatkou draslavou. Pokud také tápete, co to má být, pak vězte, že jde o druh vonné trávy pocházející z Asie. To vše doplňuje santalové a cedrové dřevo. Jde tedy o kombinaci citrusových a lehkých tónů spolu s těžšími dřevitými vůněmi, což je dnes velmi populární kombinace i ve světě parfémů.

Tato voňavá náplň samozřejmě není jen tak v nějakém plastovém obalu, ale ve skleněné lahvičce. Ta má někomu připomínat disk Lamborghini, ale jinému může evokovat květinu. Záleží na preferenci a fantazii.

Difusér bude k dispozici jak u prodejců v Culti Houses, tak samozřejmě u dealerů Lamborghini po celém světě. Jedna lahvička vyjde na 190 eur, tedy asi 4600 Kč. Doplnění vůní vyjde na 85 eur, tedy 2000 Kč.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru