Automobilové honičky nejsou jen součástí většiny akčních filmů, ale velmi často i běžného života. Bohužel ale na rozdíl od Hollywoodu, na reálné silnici málokdy končí dobře. I další honička skončila drsnou nehodou. Tu způsobil brzký ranní „závod“ dvou řidičů. Nehoda se stala před pár dny v kanadském Montrealu.

Video začíná tím, že se řidič kamionu snaží zaparkovat na jedno za parkovišť u silnice. Lehce si najede, protože je vjezd celkem úzký. Nikde nikdo jiný není, jen on. Jenomže během sekundy se přiřítí dvě auta.

Podle všeho jde o černý Volkswagen Golf a bílou Hondu Civic, přičemž oba řidiči rozhodně nejeli v tom místě maximálně povolených 60 km/h. Jen shodou náhod se odbočujícímu kamionu vyhnuli, jenomže nejspíš kvůli vysoké rychlosti ani jeden už nezvládl zastavit. Řidič černého Golfu to v plné rychlosti poslal do zaparkovaných aut. Řidič druhého auta, byť musel vidět, co se děje, nedobrzdil a zastavil se o strom, který přerazil.

Za smrtelnou nehodu při nelegálním závodu padl v Německu trest jako za vraždu

Podle magazínu Le Journal de Montréal, který o nehodě informoval, oba řidiči nehody přežili. Jsou sice v nemocnici, ale živí. Policie nehodu vyšetřuje, ale je dost dobře možné, že oba nejen, že přijdou o řidičák a zaplatí tučnou pokutu, ale nejspíš si pár měsíců pobudou v chládku.