Audi A5 sice pochází z Evropy, ale své fanoušky si našla i v zemi vycházejícího slunce, kde přeci jen preferují spíše Nissany GT-R. Nejnovější projekt pochází z dílny těch, kteří nám často představují nové černé bizony, třeba v podobě Mercedesu-Benz třídy E nebo Rolls-Royce Phantom a dalších, tedy společnosti Wald International.

Ti vzali Audi A5 Sportback a oblékli ji do dobře odzkoušeného hávu. Tím myslíme, že dali větší kola, přidali nějaké to kosmetické vylepšení a snížili podvozek. A jak to tak vypadá, funguje to i tam.

Balíček s názvem Sportsline obsahuje přepracovaný přední nárazník se spoilerem, nový zadní nárazník, difuzor i nástavce bočních prahů. Z difuzoru pak vykukují dvojité oválné koncovky výfuku, což je něco jako podpis společnosti Wald International. Zákazníci si mohou objednat jak samotné koncovky, tak kompletní výfukový systém z nerezové oceli. Celý kit dotváří decentní spoiler na víku zavazadelníku.

V dílně si ve Wald International zároveň pohráli s barvou auta a kombinace matné černé, lesklé bílé a červených akcentů je vážně dobrá. Co vy na to?