Výprodej autopotahů šitých na míru

Autor: Komerční sdělení - 12. 9. 2013


Slevy a výprodeje se týkají veškerého spotřebního materiálu, a tak ani automobilový průmysl není výjimkou. Letní sezóna končí a obchody s auty a servisy vystavují zboží, které seženete za mnohem příznivější ceny, než byste učinili před létem. V nabídce jsou letní gumy na auta, vnitřní vybavení i autopotahy a autokoberce, uvažujete-li tedy o výměně některých z těchto komponent či jejich dokoupení, využijte situace a nakupujte právě v tuto dobu.

Internetový obchod firmy Vopi na svých webových stránkách nabízí výprodej přesných autopotahů pro některé modely vozů BMW, Chrysler, Daewoo, Land Rover, Nissan, Peugeot, Fiat, Toyota, Škoda nebo VW. Tyto potahy jsou šité přesně na míru vozům, na sedadla tedy „padnou jako ulité“. Přesně kopírují tvar sedadel a látka zbytečně nikde nepřebývá ani se neshrnuje. Pokud vás přece jen autopotahy v nabídce výprodejů neosloví, použijte speciální konfigurátor a zvolte si materiál a barvu dle vašeho gusta. Vytvoření vlastních autopotahů na míru je rychlé a přesně odpovídá vašim představám. Veškeré použité materiály jsou navíc vysoce kvalitní.

Na dlouhé cesty se vám budou hodit i speciální vyhřívané nebo masážní autopotahy či jejich kombinace. Kombinované typy jsou vhodné pro všechny modely aut. K sedadlu se připevňují za pomoci gumových popruhů, dají se tedy lehce sundat, jakmile je nebudete potřebovat.

S nákupem nových autopotahů se vyplatí změnit celkový design interiéru a vybrat i nové autokoberce. Na internetových stránkách http://www.vopi.cz/autokoberce/ naleznete koberce gumové i textilní, přesné i univerzální. Gumové koberce jsou v současné chvíli nejprodávanějším sortimentem vzhledem k deštivému počasí a blížící se zimě.

S nákupem vybavení do auta tedy déle neotálejte, využijte výhodných nabídek a udělejte si radost pořízením autopotahů a autokoberců ještě před zimou.

PR-gumove-koberce-winterprotect

PR

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru