Příložené video začíná vlastně zcela nevinně. Zachycuje jednu z běžných kolon kolem většiny velkých měst, v tomto případě jde o New York. Nicméně stejné dopravní situace známe i z naší malé zemičky. Když už se začne tvořit kolona, vždy se najde pár odvážlivců, kteří chtějí ušetřit pár sekund a do kolony se řadí až z odstavného pruhu. A stejně jako v New Yorku, i tady takové počínání policisté neradi vidí a mnohdy ho pokutují.

Ve videu je i policejní hlídka vidět, ale protože se zrovna zabývá jiným řidičem, neřeší bílý Ford, který se dost nevybíravě z odstavného pruhu nacpal před velký kamion. Za volantem seděla dáma, kterou rozzlobil fakt, že ji řidič kamionu neudělal k připojení dostatek místa. Asi netřeba dodávat, že je to hloupost. Místa měla dostatek, nehledě na to, že ji tam vůbec nemusel pouštět.

Nemá ale cenu nad tím polemizovat, protože dotyčná už byla vytočená a rozhodla se, že se řidiči kamionu bude mstít. Několik desítek metrů ho nebezpečně vybrzďovala, blokovala a ohrožovala. Řidič kamionu vydržel docela dlouho, ale nakonec vše stejně skončilo nehodou, kdy se o malý Ford obrovský náklaďák sice jen otřel, ale i to stačilo k tomu, aby dáma i s autem skončila v hodinách.

Jakkoliv vnitřně řidiče kamionu chápeme, měl ty nervy ještě udržet. Podle nás je lepší myslet na třeba na jednorožce a duhu a nenechat se podobnými pitomci, jakkoliv rozhodit. Nestojí to za to.