test-bmw-m3-e46

Prodat staré, havarované či nepojízdné auto, je někdy, jak se u nás s nadsázkou říká, „na mašli“. Zkusíme velké autobazary a máme z jednání pocit, že jim máme snad ještě připlatit. Při osobním prodeji potenciální zájemci nedorazí na smluvenou schůzku, případně chtějí nesmyslné záruky. A záruka obecně problémem je, protože ji na svých bedrech ze zákona skutečně musíme držet. Jde to ale naštěstí i jinak. Vyzkoušejte službu Auto výkup.

Výkup vozů po celé ČR a do 24 hodin

Přesně tak má vypadá moderní služba výkup aut. Nezáleží na tom, jestli je vaše auto již nepojízdné, nebo umí ihned někomu udělat radost a je v poměrně dobrém technickém stavu. V Auto výkup mají zájem o auta jakákoliv – o ta na součástky, vhodná k opravě, či v dobrém funkčním stavu.

Odhad ceny získáte velice rychle on-line. Pro ještě rychlejší komunikaci můžete volat, eventuálně psát SMS. Pokud s odhadem ceny souhlasíte, může být obchodník u vás kdekoliv v České republice již do 24 hodin. Platba za odkoupený automobil proběhne hotově na místě. Stejně tak se na místě vyřídí všechny potřebné administrativní formality.

Výkup aut – to je služba, která odkoupí vaše auto kdekoliv v ČR do 24 hodin.

Velkou výhodou tohoto typu prodeje je, že auto prodáte velice rychle a firma nevyžaduje záruku na technický stav. Automobil odkoupí tak, jak je.

Osobáky i dodávky

Přes službu Auto výkup máte možnost prodat osobní automobil, ale též terénní či užitkový. Může jít o vůz v osobním vlastnictví, ale i sloužící k podnikání. Výkup aut je nejjednodušší cesta, jak se zbavit staršího automobilu, který už nepotřebujete, bouraného, nebo nepojízdného kvůli poruše, kterou již nechcete řešit. Je to rovněž rychlý způsob rychlého získání hotovosti na ruku. Firma vykupuje vozidla v jakémkoliv technickém stavu a s libovolným rokem výroby. Celý prodej automobilu nemusí fyzicky trvat více než 30 minut. Za svůj vůz přitom získáte nejvyšší možnou cenu.

Potřebujete se zbavit starého auta? Výkup vozů – též starších, bouraných a nepojízdných, realizuje projekt Auto-vykup.cz.