VW_Bus_Festival

VW Bus Festival 2023 bude velký. Pořadatelé hlásí vyprodané vícedenní vstupenky

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Volkswagen - 30. 4. 2023


Volkswagen očekává na akci VW Bus Festival 2023 v Hannoveru více než 6000 vozů Bulli a na vyhrazených festivalových parkovištích bude ve dnech 23. až 25. června 2023 nocovat 13 000 lidí. Vstupenky na kempovací místa v celém festivalovém areálu jsou tak již vyprodány. Po celý víkend očekávají organizátoři dalších 50 000 jednodenních návštěvníků. Jednodenní vstupenky lze i nadále pořídit v oficiálním on-line shopu za cenu od deseti eur na den pro dospělé osoby. Děti a mládež budou mít vstup na festival za pět eur.

Přípravy na VW Bus Festival jsou v plném proudu. V plánovaných expozicích bude prezentováno přibližně 130 výjimečných historických i aktuálních vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy. Mimořádné vozy VW Bus spolu s jejich majiteli budou oceňovány na pódiu s plochou cca 1000 metrů čtverečních. Řidiči vozů VW Bus, kteří se zaregistrovali na festival, se mohou na oficiálních webových stránkách festivalu přihlásit do soutěže „Show & Shine“ a ke spanilé jízdě, která se uskuteční v pátek odpoledne na trase od výrobního závodu značky Volkswagen Užitkové vozy do místa konání festivalu.

Řada mezinárodních hudebníků vytvoří v průběhu tří dnů opravdovou festivalovou atmosféru. V několika pavilonech bude představena historie modelové řady VW Bus od legendárního vozu „Plattenwagen“ vyrobeného zaměstnanci Volkswagenu pro přepravu materiálu v rámci výrobního závodu Wolfsburg přes všechny generace modelu VW Bus až po autonomní ID. Buzz, který poskytuje výhled na budoucnost mobility v městských oblastech.

VW Bus Festival 2023

Nejdůležitější akce pro zákazníky značky

„VW Bus Festival je pro nás nejdůležitější zákaznickou akcí,“ říká Lars Krause, člen představenstva odpovědný za prodej a marketing značky Volkswagen Užitkové vozy. S více než 6000 vozy VW Bus půjde o největší festival svého druhu. „Vstupenky pro kempování jsou vyprodány již dva měsíce před zahájením festivalu. To je naprosto úžasné!“ VW Bus zaujímá v automobilové historii jedinečné místo. „Žádné jiné vozidlo si napříč všemi generacemi nezískalo tolik fanoušků. Neusínáme však na vavřínech. Naše aktuální modely, T6.1, Multivan a zcela elektrický ID. Buzz, mají potenciál stát se klasickými automobily. Koneckonců, jsou opravdovými členy rodiny VW Bus,“ říká Krause.

On-line shop s jednodenními vstupenkami zůstává otevřený a zájemci mohou stále získat vstupenky za zvýhodněnou zaváděcí cenu.

Ceny vstupenek na VW Bus Festival 2023

Jednodenní vstupenky na VW Bus Festival jsou k dispozici pouze on-line na oficiálních webových stránkách festivalu.

Pátek, 23. června 2023

  • Dospělé osoby 10 eur
  • Děti/mládež 5 eur

Sobota, 24. června 2023

  • Dospělé osoby 15 eur
  • Děti/mládež 5 eur

Neděle, 25. června 2023

  • Dospělé osoby 10 eur
  • Děti/mládež 5 eur

Děti mladší 6 let mají po všechny dny vstup zdarma.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru