Všechna aut ze všech Rychle a zběsile pohromadě. Od nejošklivějšího k těm nejlepším

Autor: Anina Russová - 3. 8. 2019


Pokud byste hledali film, který za poslední dvě dekády výrazným způsobem ovlivnil automobilovou kulturu, pak je to rozhodně filmová série Rychle a zběsile. Nemusí se vám to líbit, dokonce nemusíte ani souhlasit, ale je to tak. Když přišel v roce 2001 první díl, hodně milovníků aut začalo doslova šílet a na ulicích se tak začala objevovat velká spousta více či méně upravených aut. A soundtrack zněl z každého z nich. Co naplat, že často z rozladěné a nekvalitní aparatury. Kdo nehrál jako Brian O’Conner a také se tak za volantem netvářil, jako by snad ani neexistoval.

V současné době natáčí takřka stejná parta již deváté pokračování Rychle a zběsile, ale než se ho dočkáme, můžeme si do kina zajít na spin-off této série se jménem Hobbs a Shaw. Jde spíše o akční než autařský film, ale i tak se parádních aut dočkáme. Pokud ale na čistě akční podívanou nejste, pojďte si společně s námi připomenout ta nejzajímavější auta, která se v Rychle a zběsile kdy ukázala.

Rychle a zběsile je mrtvé. Ať žije Hobbs & Shaw

Video má na svědomí parta, která si na YouTube říká Donut Media, a my jí musíme vyseknout poklonu. Dali si totiž práci s tím, aby z každého z osmi filmů vybrali ta auta, ve kterých se jezdilo, o kterých se mluvilo, nebo která nějakým způsobem zasáhla do děje. Sami přiznali, že nebylo v jejich silách zmínit opravdu každé auto, které se objevilo v každém záběru. To by u toho asi zestárli.

Z celkem 8 filmů nakonec vybrali neuvěřitelných 116 aut, přičemž video začíná od toho pro ně nejošklivějšího. A my musíme souhlasit. Smutného černého Petra dostalo fialovo třpytivé Mitsubishi Eclipse z Rychle a zběsile 2, se kterým jezdil drsňák Roman Pearce. To byl opravdu velký úlet, to musíte uznat sami.

Jaké auto, respektive auta se objevila na opačném konci seznamu ale prozrazovat nebudeme. To je totiž celkem překvapení a nejsme si jisti, že s autory souhlasíme.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek